Het werd een latertje zaterdagavond 11 april! Een grote groep dansers bleef lekker nakletsen na het gezellige bal bij Club Mariz. Deze zaal heeft bewezen een prima locatie te zijn voor ons Tulpenbal. Een ruime goede dansvloer, gezellige zithoekjes waar je even kunt neerploffen en een fijne catering in de zaal ernaast.

Het was volle bak, ook mensen van andere werelddansverenigingen, inmiddels welbekenden, waren er weer bij. En er was voor ieder wat wils, want onze dansleiding (Mariëtte, Vlasta en Linda) hadden een mooie mix van dansen uit alle groepen in elkaar gezet. Ik zag ook veel dansers, die nog niet zo lang bij ons dansen, bijna permanent op de dansvloer staan. Doordat er deze keer geen orkest was, kon er dan ook non stop worden doorgedanst. De dansleiding die veel op de dansvloer stond had de gelegenheid om even wat te drinken, terwijl het dansen gewoon door kon gaan.

Om 11 uur kwam er toch echt een einde aan al het dansplezier. Cathy bedankte Mariëtte, Vlasta en Linda in stijl met een mooie bos tulpen en Astrid Twisk bedankte hen vervolgens op haar eigen wijze met de ere-titel “de K-3 van Igram“!
Clara